O firmie
Oferta
kurtki z Caltexu
kurtki sportowe
kurtki
odzież
termoaktywna

polary
spodnie
kurtki ocieplane
spodnie narciarskie
i snowboardowe

spodnie narciarskie pianka
stuptuty
śpiwory
plecaki
torby
Cennik
Kontakt
Sprzedaż

 Strona główna

 
 
 
 
 
       
Oferta

Kurtki
Propoonujemy odbiorcom kurtki szyte z tkanin wodoodpornych, a przede wszystkim z tkanin nowej generacji tzw. "oddychających", które łączą najbardziej pożądane cechy: wodoszczelność z możliwością oddawania wilgoci na zewnątrz.

Polary
Jesteśmy producentem bluz i kurtek z polaru.
Nasze wyroby przeznaczone są dla wszystkich z Państwa niezależnie od tego czy uprawiacie sport, czy aktywnie spędzacie czas.

Ubiory narciarskie i snowboardowe
Proponujemy Państwu odzież zimową, w tym m.in.: kurtki i spodnie narciarskie i snowboardowe

Śpiwory
Produkujemy kilkanaście rodzajów śpiworów przeznaczonych dla osób uprawiających turystykę kwalifikowaną między innymi modele "Lhotse", "K-2 Chogori", "Khumbu-Himal", "Cho-oyu", "Nanga Parbat". Kolekcja szyta jest z materiałów silikonowych od wewnątrz z bawełny. Surowcem ocieplającym jest wysokopuszysta termozgrzewalna włóknina nowej generacji typu "hollofil" mająca szczególne właściwości ocieplające. Dzięki tej włókninie nasze śpiwory mogą być użytkowane w temperaturze do -10°C. Pozostałe śpiwory szyte są ze stilonu, których ocieplenie jest ovata lub anilana.Plecaki

Plecaki uszyte są z tkaniny o wykończeniu wodoodpornym typu Cobra. Posiadają wielowarstwową, elastyczną konstrukcję pleców wykonaną z pianki i materiału chłonącego nadmiar potu oraz grube, wyściełane pianką pasy nośne i pas biodrowy, co powoduje, że plecak ergonomicznie dopasowuje się do fizjonomii pleców użytkownika i pozwala na wygodne, wielogodzinne noszenie.
Plecaki dostępne są w różnych kolorach, m.in.: czarnym, granatowym, szarym, łączonych ze wstawkami innego koloru, tworzących zgraną całość oraz w kilkunastu rozmiarach (od 25 do 90 litrów), co sprawia, że każdy może wybrać coś dla siebie.Torby

Torby uszyte są z tkaniny o wykończeniu wodoodpornym typu Cobra. Są produkowane w różnych kolorach, m.in.: czarnym, granatowym, szarym, łączonych ze wstawkami innego koloru, tworzących zgraną całość oraz w kilkunastu rozmiarach, co sprawia, że każdy może wybrać coś dla siebie.
Przedstawione modele posiadają wzmocniony spód, wygodne uchwyty, podręczne zewnętrzne kieszenie na drobiazgi oraz regulację długości paska na ramię.


Created by: Promax